Hliníkový rám – klaprám slúži k prezentácii plagátov a oznámení. Výmena motívov v ráme sa realizuje z predu jednoduchým odklopením zaklapávacích profilov behom niekoľkých sekúnd. Klaprám v prevedení s ostrými rohmi. Klaprám je možné na pevno privŕtať k podkladu, zavesiť na háčik, alebo zavesiť do priestoru pomocou oceľových laniek. Hmoždinky so skrutkami sú súčasťou balenia. Plagáty umiestnené v ráme sú chránené pred poveternostnými vplyvmi, vyblednutím aj pred odleskami svetla, a to vďaka antireflexnej krycej fólii stabilizovanej proti UV žiareniu.
Klap rámy dodávame s kompletnou tlačou, alebo samostatne bez tlače.

Tlačíme na tlačiarniach Roland VS 640i a Versa EXPRESS RF-640 (šírka tlače 160cm). Obidve tlačiarne (prémiové japonské značky Roland) dosahujú neuveriteľne vysoké rozlíšenie vďaka presnému ovládaniu hlavy, ktorá maximalizuje potenciál tlačovej hlavy a atramentu (rozlíšenie tlače 1440×1440 dpi).

Tlačový materiál pre plagáty používame citylight 150g pololesk, kriedový lesklý papier 230g/m2 s antiodrazovou úpravou alebo pre vylep určený billboardový papier BBS, 120g. Samostatná tlač plagátov v sekcii billboardy, plagáty, tapety.

Technické vlastnosti KLAP RÁMOV:

  • estetické prevedenie z hliníka
  • zaklapávacie lišty, blesková výmena, dodanie vrátane inštalačného materiálu
  • klap rámy ponúkame vo veľkostiach B1, B2, A1, A2, A3