O FIRME

recepce +420 722 937 552

1. Dejvická spol. s r.o. - Vyrobapre.sk

Spoločnosť 1. Dejvická spol. s r.o. bola založená v roku 2007 a špecializuje sa na výrobu reklamy.

Na ploche 3000 m2 pre Vás realizujeme: výrobu vizitiek, letákov, brožúr, PVC bannerov, reklamných dosiek, billboardov, bigboardov, plagátov, samolepiek, predaj roll up bannerov + tlač bannerov, výroba firemných vlajok s predajom podstavcov, výroba plastického písma, tvarový orez dosiek – frézovanie, potlač reklamných predmetov, tlač a realizácia POP a POS systémov, tlač obalového materiálu, predaj svetelné reklamy, predaj prezentačných pultov + tlač a aplikácie fólií, predaj vonkajších pútačov + tlač plagátov do pútačov, predaj stojanov na letáky, predaj a tlač propagačné stien, predaj klap rámov a výtlačkov do nich, potlač textilu, rezanú reklamu. Sme priamy výrobca.

  • Výroba reklamy
  • Polepy vozidiel
  • Inštalácia reklamy

Naša spoločnosť spĺňa požiadavky definície rodinného podnikania a sme zapísaní v asociácii malých a stredných podnikov a živnostníkov ČR. Náhľad osvedčenia tu.

Vykonávame odborné inštalácie vonkajšej reklamy po celej Českej republike. Vykonávame profesionálne firemné polepy vozidiel.

Cieľom firmy je vytvorenie trvalého vzťahu so zákazníkom, ktorý je založený na seriózne spoluprácu a individuálnom prístupe k riešeniu každej požiadavky.

Realizácia reklamy je 1 – 4 pracovné dni (podľa typu a zložitosti zadania).

Po konzultácii na tel. čísle
+420 603 839 848 je možná realizácia objednávky do 24 hodín.

Reklamu vyrábame pre viac ako 10 000 spoločností z Českej i Slovenskej republiky, Rakúska a Nemecka.