Realizujeme priamu potlač textilu na priemyselnej tlačiarni DTG M série s produkciou až 50 tričiek za hodinu. Tlačiarne DTG Série M sú určené pre priamu potlač odevov umožňujú priemyselne využívať najpokročilejšie tlačové platformy pre textilné aplikácie. Priemyselná trieda DTG M2 je výsledkom 10ročneho výskumu. Dokáže tlačiť na všetko – trička, mikiny, utierky, podložky pod myši, batohy, jeansy, textilné panely atď. Tlačiareň DTG M série tlači bez akéhokoľvek obmedzenia farebnosti (vrátane tlače bielou farbou) až do šírky 61x45cm.

  • Predtlačovu prípravu realizujeme na penetračnom stroji PRETREATmaker IV, ktorý je špičkovým zariadením pre priamu potlač na oblečenie a má pokročilý elektronický systém, ktorý ponúka extrémny výkon a jednoduchšie ovládanie počas procesu.
  • Špičková kvalita tlače 1440×1440 dpi Vám vyrazí dych. Farby sú ostré a presné, ohraničenie detailov je precízne. Biele vrstvy sú generované automaticky a vytvárajú tak perfektné podtóny pre maximálni výsledok.
  • Textil balíme po 1 kuse na profesionálnom komorovom baliacom stroji. Váš textil tak bude vždy perfektne a úhľadne zabalený.
  • TRIKON.cz – vytvorte si svoj vlastní motív V ONLINE KREATORU alebo si vyberte zo stoviek pripravených motívov ZDARMA.
  • TRIKON.cz – profesionálni návrhár dizajnu pre potlač textilu, vďaka ktorému se môžete odlíšiť a vytvoriť jedinečné tričko, mikinu, tepláky, kraťasy, batohy, tašky…
  • STAROSTLIVOSŤ O POTLAČENÝ TEXTIL: ako prať tričká nájdete tu
  • CHCETE PREDÁVAŤ? Prevádzkujete reklamnú agentúru, eshop alebo obchod s oblečením? Zakladáte vlastnú značku oblečenia alebo len chcete rozšíriť vaše obchodné aktivity? Radi Vám zašleme individuálnu kalkuláciu emailom alebo sa zaregistrujte ako veľkoodberateľ a získajte zľavu z cien na webe. Viac tu!

Potlač textilu tiež realizujeme flex alebo flock fóliami. Potrebujete natlačiť firemní logo alebo akýkoľvek motív na tričko, polokošeľu, mikinu, vestu, bundu, nohavice, tepláky, pracovné odevy, športové dresy? Pre potlač textilu používame výlučne kvalitné materiály so širokou ponukou klasických a moderných strihov, veľkosťami od S do XXXL a rôznymi druhmi gramáží.
V našom showroome Vám radi ukážeme portfólio textilu a tlače alebo Vám môžeme zaslať katalógy s ukážkami na Vaši adresu + vzorku textilu s tlačou ZDARMA.