Reklamné agentúry

info linka +420 603 839 848

Hľadáte spoľahlivého dodávateľa reklamy pre Vašu reklamnú agentúru, grafické štúdio alebo tlačiareň?

Spoločnosť 1. Dejvická spol. s r.o. (vyrobapre.sk) bola založená v roku 2007 a špecializuje sa na výrobu reklamy, inštaláciu reklamy a grafické práce. Na ploche 1000m2 pre Vás realizujeme: solventnú tlač, priamu UV tlač, digitálnu tlač, sublimačnú tlač, priamu potlač textilu, rezanú reklamu, kompletné portfólio reklamných stojanov vrátane ich potlače, napínanie plátien na blind rámy. Realizujeme taktiež inštaláciu reklamy po celej Českej a Slovenskej republike. Sme priami výrobca.

AKCIA pre novo registrované reklamné agentúry, grafické štúdia, a tlačiarne – 15% zľava na prvú objednávku . Registrujte sa TU

Počkajte na schválenie registrácie a zaslanie zľavového kódu. Schválenie registrácie aj zľavový kód obdržíte na uvedený email.

komplexné riešenie a spoľahlivosť
individuálny prístup
nízke ceny výroby a dopravy
stálu kvalitu po celú dobu spolupráce
flexibilitu výroby a krátke dodacie lehoty
DTP štúdio a kreatívne grafické práce
podporu predaja

zadarmo Vám zašleme vzorky našej výroby
zašleme Vám špeciálny cenník výroby reklamy pre reklamné agentúry, grafické štúdiá, tlačiarne a veľkoodberateľov
online registrácia pre reklamné agentúry, grafické štúdiá, tlačiarne a veľkoodberateľov
online objednávky v eshope so zníženou cenou
platby so splatnosťou na bankový účet (splatnosť 30 dní) po dodaní tlačovín
online kontrola predchádzajúcich objednávok vr. tlačových dát (archivácia)
v reálnom čase je možné sledovať stav Vašej objednávky
balíky odosielame na zadanú dodaciu adresu Vašim menom, a tak môžete urýchliť dodanie priamo ku klientovi (v kolónke odosielateľ je uvedená Vaša firma)
ďalšie zľavy pre dlhodobé partnerov

Ponúkame Vám kompletný prenájom eshopu (pozri vyrobapro.cz), kde možno objednať akúkoľvek kombináciu tlače, rozmeru a materiálu, a to online.
Jedným tlačidlom odošlite objednávku do výroby a my sa potom o všetko postaráme (odošleme v termíne Vašim menom klientovi alebo samozrejme k Vám).
Na partnerský eshop je naviazaný spätný bonus. Bonus pri ročnom odbere môže dosiahnuť väčšiu spätne čerpanej sumy ako sú náklady spojené s implementáciou nového eshopu.
Eshop je kompletne vo Vašej réžii, grafiky, texty, kontakty a hlavne cenová politika, platby sú na Vaše účty. Viac informácií na vyžiadanie.

Pre získanie podmienok určených pre reklamné agentúry, grafické štúdiá, tlačiarne a veľkoodberateľov je nutné vykonať registráciu – TU.
Po registrácii počkajte na schválenie registrácie. Po schválení registrácie, tak Vám príde potvrdzovací mail a po opätovnom prihlásení uvidíte ceny, ktoré sú určené pre reklamné agentúry, grafické štúdiá, tlačiarne a veľkoodberateľov.

Zvýšte aj Vy profesionálnu úroveň slovenskej reklamy a kontaktujte nás: 603 839 848 alebo info@vyrobapre.sk!

Hľadáte spoľahlivého dodávateľa reklamy pre Vašu reklamnú agentúru, grafické štúdio alebo tlačiareň?

Spoločnosť 1. Dejvická spol. s r.o. (vyrobapre.sk) bola založená v roku 2007 a špecializuje sa na výrobu reklamy, inštaláciu reklamy a grafické práce. Na ploche 3000 m2 pre Vás realizujeme: solventnú tlač, priamu UV tlač, digitálnu tlač, sublimačnú tlač, priamu potlač textilu, rezanú reklamu, kompletné portfólio reklamných stojanov vrátane ich potlače, napínanie plátien na blind rámy. Realizujeme taktiež inštaláciu reklamy po celej Českej a Slovenskej republike. Sme priami výrobca.